Fotobudka – świetna zabawa

fotobudki na imprezy

Zorganizowanie dobrej imprezy nie jest łatwym zadaniem. Trzeba zadbać o takie elementy jak muzyka, dekoracje, dobra lokalizacja, jedzenie, rozrywki, a także o uwiecznienie imprezy na zdjęciach czy filmach wideo.

Fotobudka i błyskawiczne zdjęcia

fotobudki na imprezyCzasem da się jednak połączyć jedną rzecz z drugą. Dobry klub będzie miał na miejscu nagłośnienie, często także ,,efekty wizualne” takie jak świecące kule, lasery, migające lampki. Również dobrą rozrywkę z uwiecznianiem ciekawych chwil można połączyć. Takim połączeniem są fotobudki na imprezy. Czym jest fotobudka? Może ona przybierać dwa kształty. Jeden z nich to stojący panel, a drugi to mała budka do której się wchodzi (dwie osoby zmieszczą się spokojnie), zasłaniana krótką kotarą. Obie wersje potrafią robić zdjęcia (zazwyczaj w seriach po kilka naraz), jak również nagrywać krótkie filmy. Fotobudka ma wiele zalet. Przede wszystkim zdjęcia otrzymujemy w dwóch formach. Wersja wydrukowana od razu trafia do naszej ręki, natomiast wersja elektroniczna będzie dostępna na internetowej galerii zdjęć (na stronie właściciela fotobudki), czy też przekazana na nośniku elektronicznym (USB, karta pamięci, płyta CD). Dzięki temu mamy i pamiątkę, która może trafić do albumu i w sposób łatwy możemy mieć zdjęcia na komputerze i przesyłać je dalej.

fotobudki na imprezyFotobudka to nie tylko aparat, ale także liczne akcesoria. W skład nich wchodzą kolorowe peruki, wielkie okulary, kapelusze, maski, sztuczne nosy, diabelskie różki, czy inne. Dzięki niemu każdy gość imprezy może stworzyć własne śmieszne przebranie. Można zorganizować konkurs na najlepsze przebranie, najzabawniejsze zdjęcie, czy najbardziej pomysłowy filmik. Fotobudka nadaje się na różne imprezy. Często jest wybraniana na śluby i wesela, można je zobaczyć na urodzinach, imprezach z okazji osiemnastych urodzin, a nawet na imprezach integracyjnych organizowanych w korporacjach. Koszt wynajmu fotobudki to około kilkuset złotych, w zależności od wybranego pakietu. Są pakiety małe i ekskluzywne, różniące się ilością wykonywanych zdjęć, akcesoriami, czy usługami dodatkowymi, takimi jak wykonanie fotoalbumu, internetowej galerii zdjęć, czy kompilacja najlepszych filmików. Fotobudka zdecydowanie jest czymś, co warto jest ustawić na imprezie.

Nie zajmuje dużo miejsca, nie będzie przeszkadzała podczas zabawy, z nią i jej akcesoriami można stworzyć wiele ciekawych konkursów, a przy tym ulotne chwile z imprezy zostaną uwiecznione na zdjęciach w formie elektronicznej i papierowej. Koszty nie są wysokie, a fotobudka zapewni świetną i niezapomnianą zabawę.

Fotobudka – świetna zabawa
Przewiń na górę