Ile kosztują opakowania kartonowe?

Z pewnością do jednych z bardziej istotnych zalet opakowań, które zostały wykonane z kartonu, zaliczyć należy ich wytrzymałość, oraz możliwość dostosowania ich do różnych zastosowań. Jak się jednak okazuje, opakowania takie mogą być dobrym wyborem dla wszystkich tych firm spedycyjnych, którym przede wszystkim zależy na niskiej cenie wykorzystywanych opakowań. Oczywiście, na cenę ich, może wpływać szereg różnego rodzaju dodatkowych czynników.

Cena opakowań z kartonu

Kartonowe opakowania, są obecnie dostępne w wielu różnych rodzajach, które mogą bardzo mocno wpływać na końcową cenę takiego właśnie opakowania. Z pewnością, więcej trzeba będzie zapłacić za zamówienie opakowań kartonowych fasonowych, bądź też tych, wyposażonych w takie rozwiązania, jak na przykład automatyczne dno. Z drugiej jednak strony, opłacalność takich opakowań i tak jest bardzo wysoka, biorąc pod uwagę fakt, że część z nich nadaje się do wielokrotnego użytkowania. Jeżeli chodzi o opakowania kartonowe – cena jest jednym z bardziej istotnych czynników, który zadecydować może o ich wyborze. Pudełka takie sprzedawane są zazwyczaj w pakiecie po kilkadziesiąt sztuk, a zazwyczaj trzydzieści. I tak, ceny całej serii opakowań fasonowych, zazwyczaj wahają się w granicach 100 zł do 140 zł.

Oczywiście, na kwestie cen, wpływ będzie miał również wybrany rozmiar takich właśnie kartonów. Pudełka wysyłkowe, wyposażone w swój własny pakiet samoprzylepny to zaś koszt około 120 zł za trzydzieści sztuk takich właśnie opakowań. Nieco więcej trzeba zaś zapłacić za zamówienie trzydziestu sztuk kartonów fasonowych, które dodatkowo zostały wyposażone w spersonalizowany, wybrany wcześniej nadruk. W takiej sytuacji, cena z trzydzieści sztuk takich właśnie opakowań, może już znacznie przekraczać kwotę 200 zł. Ceny te, okazują się być bardzo atrakcyjne, biorąc pod uwagę, jak pewnym zabezpieczeniem wydaje się być opakowanie kartonowe dla większości rodzajów towarów. Biorąc to pod uwagę, zakup takich opakowań, jest znacznie bardziej opłacalny niż zakup na przykład folii do pakowania. W obecnym czasie, jednym częściej wybieranych rodzajów opakowań, okazują się być te kartonowe. Wynika to przede wszystkim z jednej strony, z bardzo atrakcyjnej ceny takich opakowań. Z drugiej zaś strony, nie bez znaczenia jest tutaj fakt że zapewniają one bardzo skuteczną ochronę towarom, które są w nich przetransportowywane. Właśnie ze względu na to, zakup takich właśnie opakowań do celów spedycyjnych, wydaje się być bardzo dobrym pomysłem, niezależnie od rodzaju zazwyczaj wysyłanych towarów.

Ile kosztują opakowania kartonowe?
Przewiń na górę