Przypinki jako gadżety reklamowe

przypinki z własnym nadrukiem

Różnorodnych gadżetów reklamowych jest całe mnóstwo. Są gadżety elektroniczne i ekologiczne, drogie i tanie, praktyczne i te pełniące tylko funkcje estetyczne. Takie przedmioty można też podzielić ze względu na te bardziej popularne, takie jak kubki, czy długopisy, czy te rzadziej wybierane, takie jak parasole, czy letnie czapeczki z daszkiem.

Tanie przypinki z nadrukiem

przypinki z własnym nadrukiemDo jakiej kategorii można zaliczyć okrągłe przypinki z własnym nadrukiem? Zdecydowanie nie jest to gadżet często wybierany, choć zupełnie niesłusznie. Przypinki mogą być świetnym produktem, zarówno dla pracowników, jak i dla klientów, trzeba tylko wiedzieć jak wybrać te najbardziej odpowiednie. Przypinki mogą mieć różne wielkości. Te najmniejsze mają ledwo centymetr średnicy, choć i są o wiele większe np. ze średnicą pięć centymetrów. Im większa przypinka tym oczywiście bardziej widoczna i można na niej umieścić. Jednak zbyt duża może np. być zbyt ciężka by móc ją przypiąć do koszulki. Druga kwestia to materiał z jakiego zostaną wykonane przypinki. Najpopularniejsze jest tu aluminium. To metal niezwykle lekki, łatwo poddający się obróbce. Tworzy się z niego np. puszki do napojów i konserw. Jako metal jest odporny na korozję, a także na zadrapania, czy wgniecenia. Dodatkowo jest delikatnie błyszczący i gładki, naniesione na niego grafiki będą miały żywe kolory i będą ładnie odbijały światło. Trzecia kwestia to sam nadruk.

przypinki z własnym nadrukiemNa przypince można umieścić logo firmy, jej nazwę, imię pracownika, czy obrazek kojarzący się z danym przedsiębiorstwem. Nadruk powinien być wykonany tak, by był w pełni czytelny, miał takie kolory jak na projekcie, a dodatkowy by całość szybko nie wyblakła. Kiedy i gdzie można nosić przypinki? Zwykle mocuje się na górnej części koszulki, lub też an torbie lub plecaku. Powinny znajdować się one w widocznym miejscu, lecz niekoniecznie np. na środku bluzy. Pracownicy mogą nosić przypinki kiedy pracują na hali sklepowej lub kiedy są na targach. Z kolei klienci mogą dostać przypinki z logo firmy, czy śmiesznym napisem nawiązującym do przedsiębiorstwa. Dobra przypinka nie powinna się niszczyć, rysować, czy odkształcać. Dzięki temu będzie mogła być używana wielokrotnie przez długi czas. Warto wspomnieć, że jej przypięcie zajmuje dosłownie sekundę.

Szpilka przypinki przebije nawet sztywniejszy materiał taki jak jeans czy sztruks. Podsumowując, warto rozważyć zakup przypinek dla swojej firmy. To tanie i ciekawe gadżety reklamowe, które sprawdzą się w wielu sytuacjach. Dobre firmy reklamowe z pewnością mają je w ofercie.

Przypinki jako gadżety reklamowe
Przewiń na górę