Trwałe i solidne kasetony wykonane z dibondu

kasetony

Nocny krajobraz miejski to oświetlone latarniami ulice, rozświetlone okna bloków i wieżowców, a także wszechobecne świecące billboardy, neony i kasetony. Pulsujące, kolorowe światła różnego rodzaju reklam przyciągają uwagę przechodniów, zapraszając do odwiedzenia miejsc takich jak bary, puby, kluby nocne, a także hotele czy sklepy monopolowe.

Trwałe kasetony z dibondu

kasetonyNagromadzenie najróżniejszych reklam na ulicach miast sprawia, że trudno jest wymyślić własną oryginalną reklamę. Od dawna ogromną popularnością cieszą się reklamy świecące. W bardzo skuteczny sposób działają zarówno za dnia, jak i nocą. W ciągu dnia wyróżniają się spośród innych jaskrawą barwą świateł, w nocy zaś światło sprawia, że są po prostu widoczne dla przechodniów. Oświetlone szyldy są niezbędne w przypadku reklamowania biznesów, które działają po zmroku. Decydując się na kupno reklamy, warto zwrócić się o pomoc do samego producenta, który nie tylko doradzi jaki materiał kasetonu wybrać, ale również dobierze odpowiedni rozmiar i rodzaj podświetlenia. Na rynku istnieją kasetony wytwarzane z różnych materiałów: pleksi, aluminium, a także płyt warstwowych typu dibond. Kasetony z pleksi i aluminium są bardzo tanie, co jest kuszące zwłaszcza dla dopiero otwartych, nowych biznesów.

kasetonyNieco droższe, ale dużo trwalsze są świecące kasetony dibond. Kilkuwarstwowa płyta jest doskonale przystosowana do wystawiania na trudne warunki atmosferyczne, dzięki czemu można cieszyć się nienagannie działającym kasetonem przez wiele sezonów. Wybór kasetonów dibondowych jest ogromny. Można zdecydować się na reklamę jedno lub dwustronną, która będzie przyciągać przechodniów ze wszystkich stron chodnika. Szeroki wachlarz wyboru dotyczy również rodzaju podświetlenia. Istnieją kasetony mające oświetloną całą powierzchnię lub tylko część — napis czy logo. Dzięki temu nocna ekspozycja będzie jeszcze bardziej widoczna po zmroku. Reklamy dibondowe występują w całej gamie barw. Są malowane proszkowo, co uniemożliwia rozwarstwianie się farby, blaknięcie i odpryskiwanie jej. Szyldy wykonane z dibondu są nie tylko bardzo solidne i trwałe. Jednolita bryła tworząca reklamę wygląda bardzo elegancko i stylowo zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy.

Współcześnie dobra reklama jest podstawą rozwinięcia biznesu. Oprócz nagłośnienia otwarcia firmy w internecie lub telewizji, bardzo ważne jest zasygnalizowanie miejsca, w którym się znajduje. W tym celu doskonale sprawdzają się świecące kasetony reklamowe, które poinformują przechodniów o istnieniu danego miejsca, a także zachęcą do odwiedzenia go.

Poczytaj więcej na https://www.monsterart.pl/

Trwałe i solidne kasetony wykonane z dibondu
Przewiń na górę